ECOSOFT
Filtra uji për shtëpi, i freskët, i kontrolluar dhe i shëndetshëm. Kurse paratë dhe mundin. Ideal për shtëpi, hotele, restorante & bare.
Kodra e Kuajve
I pozicionuar ne maje te kodres se Shkallnurit me nje pamje mahnitese te bregdetit te Durresit prej vitesh ia ka besuar trajtimin e ujit Ecosoft.
Salt Restaurant
I pozicionuar ne zonen me elitare te Tiranes : Ish-Blloku. Ka zgjedhur impiantin Ecosoft per trajtimin e ujit
Che Bar Lounge
Pershkrim i shkurter rreth produktit qe perdor ky subjekt
Mondial Hotel
I pozicionuar prane kryqezimit te 21 Dhjetorit , fare pak min larg qendres se Tiranes qe prej vitit 2022, ia ka besuar trajtimin e ujit Ecosoft
UKA Farm
I pozicionuar rreth 8 km afer Tiranes , ne fshatin Laknas Uka Farm ia ka besuar trajtimin e ujit Ecosoft
Saranda Palace Hotel
I pozicionuar prane bregdetit Jon me nje pamje
Select Hill Resort
I pozicionuar ne Dajt duke ofruar nje pamje te jashtezakonshme te Tiranes ky resort qe prej vitit 2020 ia ka besuar trajtimin e ujit Ecosoft
Lakeside Hotel
I pozicionuar ne zonen e mrekullueshme te Vermices nga pamje nga lumi Drin i Bardhe , qe prej vitit 2022 ia ka besuar trajtimin e ujit Ecosoft
AMR Hotel
Pershkrim i shkurter rreth produktit qe perdor ky subjekt
Radisson Collection Morina Hotel
I pozicionuar tek Liqeni i Thate Tirane qe prej vitit 2021 RC Morina Hotel ia ka besuar Ecosoft trajtimin e ujit.
Previous slide
Next slide

Produkt Cilësor

Teknologjia kimike, dizajni industrial dhe risitë më të fundit të adaptuara në çdo kohë nga Ecosoft,
ofrojnë për klientet tanë zgjidhjet më novatore , të sigurta dhe të shëndetshme në trajtimin e ujit.

Shërbim Cilësor

Skuadër e dedikuar , e përgjegjëshme dhe e kualifikuar për të ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm për të gjithë klientët e saj.

Partnerët dhe Bashkëpunëtorët Tanë

Më të shiturat

Porosit ECOSOFT

Plotësoni formën më poshtë, përzgjidhni llojin filtrit tuaj dhe porositni filtrin që ju nevojitet.

Lloji i filtrit

Në kuzhinë

Filtrat Ecosoft kanë qasje të sigurt, të vazhdueshme dhe të besueshme në ujin e pijshëm në kuzhinën tuaj.

Shërbimet dhe mirëmbajtja

Dërgimi një specialisti    Analiza e ujit
Përzgjedhja e pajisjeve    Ndërrimi i fishekëve

Filtra për të gjithë shtëpinë

Filtri instalohet direkt aty ku uji hyn në shtëpinë tuaj.

Filtra të zëvendësueshëm

Zëvëndësimi në kohën e duhur është çelësi i ujit të pastër dhe të sigurtë.

Vlerësimet e klientëve

“E kam une dhe është fantastik. Ku paskeni qënë më parë!”

Elisa.

“Një bravo e madhe për ju. E kam në shpi prej 3 vitesh dhe jam i kënaqur. Personeli më njofton dhe më kujton datat për ndërrimin e filtrave që i kam falas dhe janë shumë korrekt me klientin. “

Lik Muliu !

Blog

Përdorimi i filtrave të ujit në njësi tregtare, të vogla dhe të mëdha! Cilësi dhe kursim!

Filtrat e ujit për familjen shqiptare identifikohen vetëm në një emër, Ecosoft, sepse Ecosoft janë profesionistët e ujit!...

Burimet e ujit, nga vjen, si trajtohet dhe siguria e filtrit të ujit!

Burimet e ujit të pijshëm përbëjnë një përqindje shumë të madhe për një vend si i joni. ...

Abonimi Ecosoft, nevoja që çdo familje e ka por nuk e di!

Në të gjithë botën nevoja për ujë të sigurt direkt nga rubineti nuk është më një nevojë por thjesht një...

Na ndiqni nërrjetet sociale

Filtrat e ujit në dyqanin online Ecosoft

Kompania Ecosoft zhvillon dhe prodhon filtra pastrues për apartamente dhe sisteme industriale të pastrimit të ujit, puna e të cilave bazohet në materiale dhe teknologji efektive dhe shumë ekonomike. Në vitin 2018, ne u bëmë pjesë e ekipit BWT (Best Water Technology) – lideri botëror në trajtimin e ujit, dhe në përputhje me rrethanat, përfaqësuesi zyrtar i kompanisë në treg. Tani në dyqanin tonë online mund të blini filtra uji nga liderët e tregut botëror.

Zgjidhje për përgatitjen e ujit të pijshëm

Sistemet e osmozës së kundërt, filtrat e sistemeve dhe filtrat e kanes përdoren për të pastruar ujin në nivelin e pijshëm. Uji i pastruar mund të përdoret në mënyrë të sigurt për të pirë, si dhe për gatim.

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT

Pyetje të shpeshta në lidhje me filtrat e ujit Ecosoft

KU TË BLEMJË FILTRAT E UJIT ECOSOFT?

Kompania Ecosoft është një prodhues Ukrainas i filtrave të ujit dhe pjesë e grupit ndërkombëtar BWT. 

Blerjen e filtrave Ecosoft mund t’i gjeni ne te gjitha showroomet tona fizike dhe online.

SA KUSHTOJNË FILTRAT E UJIT?

Kompania Ecosoft është një prodhues ukrainas i filtrave të ujit dhe pjesë e grupit ndërkombëtar BWT. Ju mund të jeni të sigurt për çmimet më të ulëta dhe zbritjet aktuale në produktet origjinale.

ÇFARË JANË FILTRAT E UJIT ECOSOFT?

Gama e pajisjeve për pastrimin e ujit është shumë e gjerë. Nëse marrim parasysh filtruesit e ujit shtëpiake, ato ndahen në filtra për ujin e pijshëm (kane, sisteme osmozë të trefishtë dhe të kundërt) dhe filtra për të gjithë shtëpinë (filtra kryesorë mekanikë, zbutës, heqës hekuri dhe për pajisje të tjera). Ecosoft prodhon gjithashtu zgjidhje për bizneset e vogla dhe të mëdha: nga uji i përsosur në një kafene deri tek një impiant shkripëzimi i ujit.

 

FILTRAT MË TË MIRË TË UJIT NË 2023.

Sa i përket filtrave shtëpiake për ujin e pijshëm, këtë vit linja buxhetore e sistemeve me osmozë të kundërt Standard dhe zgjidhja premium P’URE zënë vendin e parë. Filtrat e linjës kryesore, si dhe sistemet kompakte të pastrimit dhe zbutjes komplekse të ujit, janë tradicionalisht të njohura midis filtrave shtëpiake.

Regjistrohu

Regjistrohu ne Ecosoft Albania të jesh i pari që mëson për produktet dhe risite e reja!