Search
Close this search box.

SET P’URE AQUACALCIUM PER 12 MUAJ (CHV6PUREMAC)

/5

reviews

Out of stock

Përshkrimi

Set filtrash Ecosoft P’URE AQUACALCIUM “12 muaj” (CHV6PUREMAC

Seti i filtrave është krijuar për zëvendësimin e vetem 1 here të të gjithë elementëve të filtrit Ecosoft


SETI I FILTRAVE ECOSOFT P`URE AQUACALCIUM “12 MUAJ” PËRFSHIN:

  • Kartuce të parapastrimit,
  • Mineralizues AquaCalcium,
  • postfilter karboni
  • membrana e osmozës së kundërt

JETA JUAJ DO TË NDRYSHOJË ME FILTRIN ECOSOFT

  • do të keni akses të vazhdueshëm në ujë të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt
  • pjatat do të jenë më të shijshme
  • çaji dhe kafeja do të jenë më aromatike

Tiparet kryesore

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT