Search
Close this search box.

ROBUST 1500ECO

5/5

reviews

Article: ROBUST1500ECO

176,000.00 L

Përshkrimi

Filtri i osmozës së kundërt Ecosoft RObust 1500ECO

Linja Ecosoft RObust e filtrave me osmozë të kundërt është mjaftueshëm ujë i pastër dhe i sigurt për të gjitha nevojat: nga gatimi dhe pirja tek uji i pijshëm i shijshëm për mysafirët dhe stafin.

Ne kemi kombinuar teknologji të cilësisë së lartë të trajtimit të ujit, dizajn modern dhe dimensione kompakte.


ECOSOFT ROBUST ËSHTË NJË ZGJIDHJE IDEALE PËR HORECA

USHQIMI DHE PIJET JANË EDHE MË TË SHIJSHME

– sepse uji i pastruar nuk përmban klor, pesticide, metale të rënda, komponime organike, viruse dhe baktere

— dhe me një produktivitet të tillë, do të ketë ujë të mjaftueshëm për të gjithë

PAJISJET TUAJA NUK JANE NE RREZIK

— nuk ka më shkallë, që do të thotë se pajisjet do të funksionojnë për një kohë shumë të gjatë

— do të mund të përdorni gjithashtu 50% më pak kimikate shtëpiake dhe detergjente për pjatalarëse


SI FUNKSIONON FILTRI?

Teknologjia e njohur tashmë e osmozës së kundërt, e cila largon sa më shumë papastërtitë e dëmshme (deri në 99.8%), është përgjegjëse për cilësinë e ujit. Dhe gjithçka falë faktit se elementi kryesor i filtrave të tillë është një membranë që lejon të kalojnë vetëm molekulat e ujit, duke mbajtur të gjitha papastërtitë, viruset dhe bakteret.

Dhe për shijen natyrale të ujit, sigurohet faza përfundimtare e pastrimit – një fishek me qymyr kokosi, falë të cilit uji ka një shije të ëmbël.

MODELI I RI ROBUST 1500ECO

Filtri i osmozës së kundërt kompakt, me performancë të lartë dhe ekonomik. Me një filtër të tillë, ju mund të merrni ujë të pastër dhe të sigurt për pije dhe gatim.

Tiparet kryesore

Edhe më kompakt / Krahasuar me ROBUST 1500

Edhe më produktive / 90 l/h për shkak të një pompe të fuqishme

Edhe më ekonomike / Konvertimi 60-65%

Çmimi i arsyeshëm

Ujë i pastër për një kafene apo restorant

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT