Search
Close this search box.

Kartuç me karbon granular CTO 2,5″x10” CHVCB2510ECOEXP

3/5

reviews

Article: CHV2510ECO

880.00 L

Përshkrimi

Kartuç me karbon aktiv të grimcuar Ecosoft 2,5″x10″ (CHV2510ECO)

Karakteristikat kryesore:

– Uji është pa erë dhe ka një shije të ëmbël
Qymyri i grimcuar largon klorin, papastërtitë organoklorinike, korrigjon shijen, ngjyrën dhe erën e ujit
– Materiali i trupit është plastikë e pastër evropiane e cilësisë ushqimore
– Ndërrimi një herë në 3-6 muaj
Burimi i rritur i klorit është 10,000 litra

Tiparet kryesore

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT