Search
Close this search box.

SET P’URE BALANCE PER 12 MUAJ (CHV6PUREBAL)

/5

reviews

Article: CHV6PUREBAL

Out of stock

Përshkrimi

SET P’URE BALANCE PER 12 MUAJ (CHV6PUREBAL)

Seti i filtrave është krijuar për zëvendësimin e vetem 1 here të të gjithë elementëve të filtrit Ecosoft

Tiparet kryesore

Seti i filtrave është i njejte me filtrat e osmozës së kundërt Ecosoft P'URE Balance

Ujë i shijshëm dhe i shëndetshëm me kalcium dhe magnez

Seti përfshin një filter AquaGreen që kursen ujin dhe burimet tuaja

Zëvendësimi i rregullt i filtrave siguron shije të përsosur dhe pastrim të ujit

Shije perfekte e ujit

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

SETI I FILTRAVE ECOSOFT P`URE BALANCE “12 MUAJ” PËRFSHIN:

  • Tre kartuce të parapastrimit,
  • Kartuci i bilancit,
  • Kartuc për rregullimin e shijes,
  • Membrana e osmozës së kundërt

JETA JUAJ DO TË NDRYSHOJË ME FILTRIN ECOSOFT

  • do të keni akses të vazhdueshëm në ujë të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt
  • pjatat do të jenë më të shijshme
  • çaji dhe kafeja do të jenë më aromatike

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT