Search
Close this search box.

SET P’URE AQUACALCIUM PER 6 MUAJ (CHV5PUREMAC)

/5

reviews

Article: CHV5PUREMAC

7,000.00 L

Përshkrimi

Set filtrash Ecosoft P’URE AQUACALCIUM “6 muaj” (CHV5PUREMAC)

Shtoni shije dhe rehati në jetën tuaj me P`URE Aquacalcium.

Tiparet kryesore

Seti i filtrave është i njejte me filtrat e osmozës së kundërt Ecosoft P'URE AquaCalcium

Ujë i shijshëm me kalcium

Uji kalon nëpër minerale në të njëjtin ritëm si në kushtet natyrore

Zëvendësimi çdo gjashtë muaj

Shije perfekte e ujit

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

SETI I FILTRAVE ECOSOFT P`URE ACUACALCIUM “6 MUAJ” PËRFSHIN:

  • kartucë të parapastrimit,
  • Minerlizues ECOSOFT AQUACALCIUM,
  • postfilter i karbonit.

Me ndërrimin e rregullt të kartuceve çdo gjashtë muaj, kuzhina juaj do të ketë gjithmonë ujë të pijshëm të shijshëm dhe të sigurt.

JETA JUAJ DO TË NDRYSHOJË ME FILTRIN ECOSOFT

  • do të keni akses të vazhdueshëm në ujë të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt
  • ushqimet do të jenë më të shijshme
  • çaji dhe kafeja do të jenë më aromatike

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT