Search
Close this search box.

SET P’URE ALKAFUSE PER 12 MUAJ (CHV6PUREALC)

/5

reviews

Article: CHV6PUREALC

Out of stock

Përshkrimi

SET P’URE ALKAFUSE PER 12 MUAJ (CHV6PUREALC)

Seti i filtrave është krijuar për zëvendësimin e vetem 1 here të të gjithë elementëve të filtrit Ecosoft

Tiparet kryesore

Seti i filtrave është i njejte me filtrat e osmozës së kundërt Ecosoft P'URE ALKAFUSE

Ujë i dobishëm me pH të lartë

Falë teknologjisë së gjelbër AquaGreen, filtri është ekonomik dhe ekologjik

Zëvendësimi i rregullt i filtrave siguron shije të përsosur dhe pastrim të ujit

Shije perfekte e ujit

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

SETI I FILTRAVE ECOSOFT P`URE ALKAFUSE “12 MUAJ” PËRFSHIN:

  • Kartuce të parapastrimit,
  • Kartuci ECOSOFT ALKAFUSE,
  • Kartuc për rregullimin e shijes,

JETA JUAJ DO TË NDRYSHOJË ME FILTRIN ECOSOFT

  • do të keni akses të vazhdueshëm në ujë të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt
  • pjatat do të jenë më të shijshme
  • çaji dhe kafeja do të jenë më aromatike

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT