Search
Close this search box.

SET FILTRASH 4-5 ECOSOFT (CSVRO50ECO)

/5

reviews

Article: CSVRO50ECO

5,900.00 L

Përshkrimi

SET FILTRASH 4-5 ECOSOFT (CSVRO50ECO)

Kompleti përfshin kartucë për fazën e katërt dhe të pestë të pastrimit të ujit në filtrin shtëpiak të osmozës së kundërt të linjës Ecosoft Standard.

Tiparet kryesore

Uji i pijshëm është i sigurt edhe për fëmijët

Membrana e osmozës së kundërt bllokon viruset dhe bakteret

Ujë të shijshëm

Një filter me qymyr kokosi i jep ujit një shije të ëmbël

Ju rikujtojme te nderroni filtrat

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Set i fishekëve Ecosoft 4-5 për filtrin e osmozës së kundërt (CSVRO50ECO)

PËRPARËSITË E GRUPIT TË FILTRAVE ECOSOFT 4-5

  • elementi i membranës DOW Filmtec TM – pastrimi i ujit nga 98% e papastërtive, duke përfshirë viruset dhe bakteret
  • performanca optimale e membranës është 8 litra ujë në orë
  • zëvendësimi i elementit të membranës – një herë në vit, dhe pas filtrit – një herë në 6 muaj

JETA NË SHTËPI DO TË NDRYSHOJË ME SHFAQJEN E FILTRIT ECOSOFT, SEPSE:

  • do të keni akses të vazhdueshëm në ujë të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt
  • ushqimet do të jenë më të shijshme
  • çaji dhe kafeja do të jenë më aromatike

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT