Search
Close this search box.

Rubinet i dyfishte Ecosoft WDF0241AA2

/5

reviews

Article: WDF0241AA2

4,000.00 L

Out of stock

Out of stock

Përshkrimi

Rubinet i dyfishte Ecosoft WDF0241AA2

Rubineti i dyfishtë është projektuar për furnizimin me ujë të pastruar nga një filtër me osmozë të kundërt në shtëpi me një mineralizues.

Falë dy valvulave, ju mund të zgjidhni cilin ujë të thithni: absolutisht të pastër ose ujë me minerale.

Rubineti Modern është i instaluar në lavaman ose banak dhe është i lidhur me filtrin e osmozës së kundërt.

 

Tiparet kryesore

Instalim i thjeshtë

Dizajn elegant modern

Ju mund të zgjidhni cilin ujë të grumbulloni: absolutisht i pastër ose me minerale

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT