Search
Close this search box.

Rubinet i dyfishte Drop Ecosoft WDFH0122AA2HCL

/5

reviews

Article: WDFH0122AA2HCL

3,300.00 L

Out of stock

Out of stock

Përshkrimi

Rubinet i dyfishte Drop Ecosoft WDFH0122AA2HCL

Rubineti i dyfishtë përdoret për furnizimin me ujë të pijshëm të pastruar.

Projektuar për filtrat e pastrimit të ujit në shtëpi. Mund të përdoret me filtra të trefishtë dhe filtra me osmozë të kundërt.

Ka dy valvola dhe është montuar në një lavaman ose banak kuzhine (kërkohet një vrimë montimi për instalim).

 

Tiparet kryesore

Instalim i thjeshtë

Dizajn elegant modern

Ju mund të zgjidhni cilin ujë të grumbulloni: absolutisht i pastër ose me minerale

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT