Search
Close this search box.

Rubinet Ecosoft WDF018A2

/5

reviews

Article: WDF018A2

3,500.00 L

Out of stock

Out of stock

Përshkrimi

Rubinet Ecosoft WDF018A2

Rubineti është projektuar për filtrat e pastrimit të ujit në shtëpi. Mund të përdoret me filtra të trefishtë dhe filtra me osmozë të kundërt.

Ka një valvul të vetme dhe montohet në një lavaman ose banak kuzhine (kërkon një vrimë montimi për instalim).

 

Tiparet kryesore

Instalim i thjeshtë

Dizajn elegant modern

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT