Search
Close this search box.

ROBUST PRO

5/5

reviews

Article: ROBUSTPROB

248,000.00 L

Përshkrimi

Filtri i osmozës së kundërt Ecosoft RObust PRO (ROBUSTPROB)

Linja Ecosoft RObust e filtrave me osmozë të kundërt është mjaftueshëm ujë i pastër dhe i sigurt për të gjitha nevojat: nga gatimi dhe pirja tek uji i pijshëm i shijshëm për mysafirët dhe stafin.

Ne kemi kombinuar teknologji të cilësisë së lartë të trajtimit të ujit, dizajn modern dhe dimensione kompakte.

ECOSOFT ROBUST ËSHTË NJË ZGJIDHJE IDEALE PËR HORECA

USHQIMI DHE PIJET JANË EDHE MË TË SHIJSHME

– sepse uji i pastruar nuk përmban klor, pesticide, metale të rënda, komponime organike, viruse dhe baktere
– dhe me një produktivitet të tillë, ka ujë të mjaftueshëm për të gjithë

PAJISJET TUAJA NUK JANË NE RREZIK

– nuk ka më shkallë, që do të thotë se pajisja do të funksionojë për një kohë shumë të gjatë
– do të mund të përdorni gjithashtu 50% më pak kimikate shtëpiake dhe detergjentë për lavastovilje

ECOSOFT ROBUST PRO ËSHTË UJI I DUHUR PËR KAFENENË TUAJ!

Ecosoft RObust PRO është një ofertë unike për profesionistët e vërtetë dhe njohësit e kafesë. Filtri është zhvilluar duke marrë parasysh standardet botërore të “kafesë” dhe ju lejon të merrni ujë që zbulon në mënyrë të përsosur shijen unike të kafesë.

UJI I DUHUR

1-ZBULON SHIJEN

Me filtrin Ecosoft RObust PRO, do të jeni në gjendje të zbuloni shijen individuale të grurit tuaj falë mineralizimit optimal të ujit:

– Kalcium  – mbushni trupin me një pije

– Magnezi  – do të ndihmojë në nxjerrjen e acideve të frutave

– Hidrokarburet  – do të sigurojnë një ekuilibër të shijes dhe aromës

2-KRIJON DIZAJNIN TUAJ TË KAFESË

Ne do ta rregullojmë në mënyrë individuale ujin në kokërr tuaj në mënyrë që ju të krijoni filxhanin tuaj unik të kafesë.

3-KURSEN BUXHETIN TUAJ

Filtri RObust është një mënyrë ekonomike për të marrë ujë të pijshëm të pastruar me cilësi të lartë.

Tiparet kryesore

Ujë perfekt për kafe, ujë të pijshëm të shijshëm

Mbrojtja e pajisjeve, shije më e mirë e pijeve

Punon pa rezervuar magazinimi

Dizajn kompakt elegant

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT