Search
Close this search box.

Llampe e zëvendësueshme për dezinfektuesin ultravjollcë ECOSOFT UV E-360 ECOS-E360UV

/5

reviews

Article: E360UV

6,100.00 L

Përshkrimi

Emiter i zëvendësueshëm për dezinfektuesin ultravjollcë ECOSOFT UV E-360

Tiparet kryesore

Largon deri në 99.8% të mikroorganizmave

Efikasitet i lartë i çaktivizimit të një game të gjerë mikroorganizmash

E lehtë për t'u zëvendësuar

Deri në 9000 orë punë efektive

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT