Search
Close this search box.

Kartuç për zbutjen e ujit 2.5″x10″

4/5

reviews

Article: CMV2510ECO

Out of stock

Përshkrimi

Kartuç për zbutjen e ujit Ecosoft 2.5″x10″ (CMV2510ECO)

Karakteristikat kryesore:

– Ujë i butë i këndshëm, mbrojtja e kazanit, hekuri, tenxherja me avull nga peshore
Rrëshira e shkëmbimit të joneve që gjendet në fishek zbut ujin
– Ndërrimi një herë në 3-6 muaj
Burimi i sinqertë – 500 litra
– Materiali i trupit është plastikë e pastër evropiane e cilësisë ushqimore

Tiparet kryesore

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT