Search
Close this search box.

Filtri mekanik i pastrimit me presion të lartë Ecosoft 3/4″ (FPV34PECO)

5/5

reviews

Article: FPV34PECO

2,060.00 L

Përshkrimi

Filtri mekanik i pastrimit me presion të lartë Ecosoft 3/4″ (FPV34PECO)

Filtri mekanik i pastrimit Ecosoft 3/4″ është projektuar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Pastron në mënyrë efektive ujin e rubinetit ose pusit nga rëra, llumi, ndryshku dhe papastërtitë e tjera mekanike me madhësi mbi 5 mikron.

Një tipar i modelit është aftësia për të punuar në presion të lartë.

Lidhjet me tubacionin janë bërë prej bronzi.

PËRPARËSITË KRYESORE

  • Hidraulika dhe mbrojtja e tubacioneve
  • Pastron ujin edhe me presion të lartë në sistemin e furnizimit me ujë – deri në 30 atm
  • Një çmim i përballueshëm për cilësi të shkëlqyer nga një prodhues ukrainas
  • Strehimi i filtrit është bërë nga plastika primare e pastër evropiane
  • Kompaktësia dhe lehtësia e instalimit

PËR KË ËSHTË I PËRSHTATSHËM FILTRI?

Filtri është i instaluar në apartamente me 1 banjo. Uji i pastruar është i mjaftueshëm për 3 persona.

ÇFARË DO TË NDRYSHOJË ME PAMJEN E FILTRIT?

  • Do të kënaqeni duke bërë dush ose banjë me ujë të pastër
  • Grykat në dush nuk do të bllokohen, ato do të kenë presion të mirë të ujit.
  • Pajisjet tuaja shtëpiake dhe sanitare do të zgjasin më shumë

Tiparet kryesore

Ujë i pastër për nevojat e përditshme të shtëpisë në apartament

Ujë transparent në banjë, mbrojtje e elektroshtëpiake, sanitare dhe filtri kryesor

Punon në presion të lartë

I pershtatshem per nje familje me tre persona

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT