FILTRA VJETOR ECOSOFT PER SISTEMIN Standart CPV6POSTMIN50GPD

/5

reviews

Article: CPV15POST50GPD

9,000.00 L

Out of stock

Out of stock

Përshkrimi

FILTRA VJETOR ECOSOFT PER SISTEMIN PA MINERALIZUES

Tiparet kryesore

Zëvendësimi në kohë - ujë gjithmonë i shijshëm

Blerje e menjehershme

Kursen kohe dhe para

Garanci e garantuar nga Ecosoft

Transporti

Transporti dhe instalimi falas në të gjithë shqipërine

PAGESA

Pagesa bëhet me para në dorë pas përfundimit të instalimit

Informacioni i produktit

FILTRA VJETOR ECOSOFT PER SISTEMIN RO PA MINERALIZUES (CPV15POST50GPD)

NJË FURNIZIM I PAKUFIZUAR ME UJË TË PASTËR DHE TË SHIJSHËM PËR TË GJITHË VITIN 

Për të ruajtur cilësinë e lartë të ujit, filtri i osmozës së kundërt duhet të ndrrohet rregullisht. Në kushtet e konsumit standard të ujit, kartucet duhet të ndërrohen çdo tre muaj.

Blerja e furnizimit për një vit të fishekëve do t’i sigurojë familjes suaj ujë krejtësisht të pastër. Nuk do të duhet të shqetësoheni për blerjen e fishekëve çdo tre muaj dhe gjithashtu do të kurseni para falë promovimit.

ÇFARË PËRFSHIHET NË KOMPLET?

Produkte të ngjashme

Na kontaktoni

Na shkruani nëse keni pyetje rreth ECOSOFT

Regjistrohu

Regjistrohu ne Ecosoft Albania të jesh i pari që mëson për produktet dhe risite e reja!